show-notificationsshow-menu

The Cuba Libre Catering


Keďže rodina Cuba Libre načúva potrebám svojich cenných hostí, ktorých si nesmierne vážime, rozhodli sme sa doplniť vaše doterajšie skúsenosti s touto formou zážitkovej gastronómie aj o kvalitný catering, ktorý vám váš obľúbený sortiment rumov a cigár prinesie priamo k vám. Fusion Catering svojim konceptom RUM, CIGAR AND COCKTAIL CATERING prináša úplne nový zážitok, ktorý zaiste poteší nejedného z vás.

Potrebujete zaujať svojich klientov, ohúriť obchodných partnerov, prekvapiť hostí pri nejakej špeciálnej udalosti? S Fusion Cateringom sa vám to zaručene podarí. Okrem profesionálnej degustácie rumov a cigár, ktoré v mnohých prípadoch nie sú bežne dostupné, poskytujeme zaujímavý odborný výklad, ktorý je bohatý na rôzne pikošky zo sveta rumu a cigár. S radosťou vám degustáciu ‘ušijeme na mieru’ a náš profesionálne vyškolený personál sa postará o to, aby práve Fusion Catering pozdvihol úroveň vášho eventu a umožnil vám zabávať sa na úrovni.

CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE zatiaľ nájdete v štyroch najväčších mestách na Slovensku - v Bratislave, Košiciach, Žiline a Prešove. Avšak Fusion Catering vám dáva dostatočnú flexibilitu pri výbere vašej vlastnej lokality. Náš profesionálne vyškolený personál je pripravený okoreniť vaše firemné akcie, obchodné stretnutia, teambuildingy a iné eventy, nech sa konajú kdekoľvek. Fusion Catering zastrešuje taktiež Cofee Catering a Food Catering, ktorými vás odbremení od ďalších starostí.

Ak preferujete uzavretú spoločnosť a vyhovujú vám priestory jedného z našich Cuba Libre Rum & Cigar Houses, môžete si prenajať nielen náš úžasný degustačný tím, ale aj priamo priestory rumového baru a my sa vám už o všetko ostatné postaráme, kým vy sa budete luxusne zabávať.

Objednať Catering